klimatyzator do domu

o klimatyzacji i wentylacji i klimatyzatorach w kilku słowach

działanie

Autor: admin o niedziela 23. październik 2016

Po pierwsze rozróżnij projekt zagospodarowania terenu dla domu, na którym architekt nanosi przypuszczalne trasy przyłaczy od projektu przyłaczy. Trasy które masz naniesione na PZT nie są zaklepane na 100%. Dla przyłaczy wykonuje sie odrębne projekty i wcale nie muszą iśc po tych trasach, które wyznaczył architekt. Prawdę mówiąc często jest tak , że nie można w taki sposób wykonać podłączeń., bo występują kolizje np z drzewami, słupami itp. Jeśli wybudowałeś dom to na pewno występowałeś o warunki przyłączenia do sieci kanalizacyjnej.

W warunkach jasno jest określone procedury i warunki jakie musisz spełnić aby cię podłączyli.Wczoraj rozmawiałam o tym z geodetą i powiedział, że takie tyczenie nie jest wymagane. Potrzebna jest tylko geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza i oni piszą tylko, czy jest wykonane zgodnie czy niezgodnie z projektem i wrysowują w mapę.

Jeśli warunki wydane przez kanalizację nie zgadzają się z teraźniejszością to nie jest to wina Twoja tylko ich.

Tak więc napisz pismo odnośnie wyjaśnień załączając swoje warunki i mapki w których rura kanalizacyjna miała się znaleźć a jej nie ma.